ZAPRASZAMY NA VII JARMARK PSZCZELARSKI

Lokalna Grupa Działania „Jagiellońska Przystań” oraz pszczelarze ziemi parczewskiej zapraszają na VII Jarmark Pszczelarski, który odbędzie się 9  października 2022 roku w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Króla Władysława Jagiełły w Parczewie przy ul. Spółdzielczej 7.

W programie m.in.: degustacje produktów z ula oraz regionalnych wyrobów opartych na miodzie. Uczniowie Technikum Pszczelarskiego w Pszczelej Woli zaprezentują zainteresowanym jak w sposób praktyczny wykorzystać produkty z ula w diecie człowieka. Ponadto pszczelarze udostępnią do degustacji wyroby ze swoich pasiek, a o część artystyczną zadbają dzieci z trzech parczewskich przedszkoli oraz  Zespół Pieśni  i Tańca „Apis” z Pszczelej Woli i  kapela podwórkowa  „Taka Paka” z Parczewa.

Wśród publiczności zostaną rozlosowane nagrody rzeczowe. Każdy kto wypełni kupon konkursowy ma szansę wygrać atrakcyjną nagrodę.

Informujemy, iż budynek szkoły, w którym odbędzie się wydarzenie przystosowany jest do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Zapraszamy!

Regulamin konkursu na najlepszy miód
Regulamin konkursu na najlepszy napój miodowy
Regulamin konkursu plastycznego