Władze

Zarząd LGD „Jagiellońska Przystań”

Lp. Imię i nazwisko Nazwa podmiotu delegującego Sektor Gmina, którą reprezentuje członek Zarządu Funkcja w Zarządzie  LGD
1. Janusz Tryniecki Osoba fizyczna społeczny Parczew Prezes
2. Jerzy Krępski Osoba fizyczna społeczny Dębowa Kłoda Wiceprezes
3. Sylwia Szczepańska Osoba fizyczna społeczny Ostrów Lubelski Wiceprezes
4. Anna Drabik Osoba fizyczna społeczny Podedwórze Skarbnik
5. Justyna Kowalska – Babicz Stowarzyszenie Inicjatyw na Rzecz Gminy Jabłoń społeczny Jabłoń Członek Zarządu
6. Małgorzata Osipiak GOK w Milanowie publiczny Milanów Członek Zarządu
7. Ilona Matejczuk Osoba fizyczna społeczny Siemień Członek Zarządu
8. Rafał Kaczanowski Osoba fizyczna społeczny Sosnowica Członek Zarządu
9. Krzysztof Duklewski Osoba fizyczna publiczny Uścimów Członek Zarządu

 

 

Komisja Rewizyjna LGD „Jagiellońska Przystań”

Lp. Imię i nazwisko Nazwa podmiotu delegującego Sektor Gmina, którą reprezentuje członek Zarządu Funkcja w Zarządzie  LGD
1. Piotr Iwanek Osoba fizyczna gospodarczy Parczew Przewodniczący
2. Katarzyna Matczuk GOK w Jabłoniu publiczny Jabłoń Wiceprzewodnicząca
3. Radosław Rybak Osoba fizyczna gospodarczy Dębowa Kłoda Członek
4 Anna Czubacka Osoba fizyczna społeczny Ostrów Lubelski Członek
5. Ewa Kozak Gminna Biblioteka Publiczna w Milanowie publiczny Milanów Członek
6. Monika Mazurek Osoba fizyczna gospodarczy Podedwórze Członek
7. Alicja Markowska Gminna Biblioteka Publiczna w Siemieniu publiczny Siemień Członek

 

Rada LGD „Jagiellońska Przystań”

Lp.

Imię i nazwisko

Nazwa podmiotu delegującego

Sektor

Gmina, którą reprezentuje Członek Rady

Funkcja w Radzie

1

Monika Mackiewicz – Drąg

Gmina Podedwórze

publiczny

Podedwórze

Przewodnicząca

2

Dariusz Łobejko

Gmina Jabłoń

publiczny

Jabłoń

Wiceprzewodniczący

3

Małgorzata Wróblewska – Tylus

OSP w Jasionce

społeczny

Parczew

Wiceprzewodnicząca

4

Jacek Końko

Osoba fizyczna

społeczny

Milanów

Członek Rady

5

Edyta Kalinowska

Osoba fizyczna

społeczny

Siemień

Członek

6

Paweł Kędracki

Gmina Parczew

publiczny

Parczew

Członek

 

7

Elżbieta Koperczuk – Drozd

Osoba fizyczna

gospodarczy

Dębowa Kłoda

Członek

8

Grażyna Dąbrowska

Perły Chmielowa

społeczny

Dębowa Kłoda

Członek

9

Irena Mospinek

Osoba fizyczna

gospodarczy

Jabłoń

Członek

10

Maria Daniluk

Osoba fizyczna

gospodarczy

Milanów

Członek

11

Iwona Drozd

Centrum Kultury

publiczny

Ostrów Lubelski

Członek

12

Krzysztof Iwanek

Osoba fizyczna

Społeczny

Ostrów Lubelski

Członek

13

Dariusz Blicharski

Osoba fizyczna

gospodarczy

Podedwórze

Członek

14

Konrad Kamiński

Osoba fizyczna

gospodarczy

Siemień

Sekretarz

15

Piotr Romańczuk

Osoba fizyczna

społeczny

Milanów

Członek

16

 

Agnieszka Chmielewska

Osoba fizyczna

publiczny

Sosnowica

Członek

17

Anna Fila – Deryło

Osoba fizyczna

gospodarczy

Sosnowica

Członek

18

Marcin Dobosz

Osoba fizyczna

gospodarczy

Uścimów

Członek