Projekt pt. „Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO 4”

Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej i Forum Lubelskich Organizacji Pozarządowych ogłosił KONKURS GRANTOWY w ramach projektu „Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO 4”

W ramach konkursu wspierane będą projekty obejmujące działania w dowolnej ze sfer pożytku publicznego oraz na rozwój młodych organizacji pozarządowych zarejestrowanych na terenie woj. lubelskiego.

O dotacje w łącznej kwocie 300.000 zł mogą ubiegać się organizacje i grupy nieformalne mające siedzibę na terenie woj. lubelskiego. Maksymalna kwota dofinansowania pojedynczego projektu może wynieść 5.000 zł.

Program adresowany jest do:

– młodych organizacji pozarządowych,

– grup nieformalnych i samopomocowych.

TERMIN NABORU WNIOSKÓW O DOTACJĘ: od 1 marca do 31 marca 2020 r., do godziny 23:59.

SPOSÓB SKŁADANIA WNIOSKÓW: wnioski można składać WYŁĄCZNIE ZA POMOCĄ GENERATORA WNIOSKÓW, który dostępny jest na www.lubelskielokalnie.lbl.pl (duży czerwony przycisk „ZŁÓŻ WNIOSEK”)

KONSULTACJE WNIOSKÓW: przed ostatecznym złożeniem wniosku zachęcamy wcześniej go skonsultować i uzyskać porady. Konsultacje będą trwały w okresie naboru wniosków i będą prowadzone przez ANIMATORÓW SUBREGIONALNYCH.

Przed wypełnieniem wniosku należy zapoznać się z REGULAMINEM KONKURSOWYM

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenie z zakresu przygotowania wniosku.

które odbędzie się 11.03.2020 r. o godz. 10.00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Parczewie.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 09.03.2020 r.

Zapisy i szczegółowe informacje dotyczące szkolenia: Klaudia Ilczuk w powiecie parczewskim; tel. 83 3543734, email: biuro@lgdparczew.pl

 

Więcej informacji znajduje się w linku umieszczonym poniżej.

 

https://www.lubelskielokalnie.lbl.pl/