Wizyta studyjna na terenie Słowenii – przyjmujemy zgłoszenia!

  Lokalna Grupa Działania „Jagiellońska Przystań” ogłasza nabór kandydatów na wizytę studyjną do regionu Bela Krajina (Słowenia) w terminie od 22 do  28 sierpnia 2021.
   Wizyta studyjna odbędzie się u Partnera zagranicznego projektu współpracy, tj. LAS Dolenjska in Bela Krajina (region Bela Krajina/Słowenia), której celem jest poznanie dobrych praktyk związanych z produkcją i sprzedażą produktów lokalnych oraz podniesienie motywacji uczestników wyjazdu studyjnego do działań związanych z produkcją, sprzedażą i promocją lokalnych produktów na obszarze LGD „Jagiellońska Przystań”

W ramach wizyty przewidziano zwiedzanie obiektów oraz spotkania z osobami zajmującymi się produkcją i sprzedażą produktów lokalnych na terenie Słowenii.

Projekt realizowany jest przez: LGD „Jagiellońska Przystań”, „Dolina Wieprza i Leśnym Szlakiem” oraz LGD „Lepsza Przyszłość Ziemi Ryckiej”.

 

Więcej informacji o programie wyjazdu studyjnego i zasadach uczestnictwa w pełnym ogłoszeniu o naborze kandydatów oraz karcie zgłoszeniowej poniżej.  

 

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 12 sierpnia 2021 r. Zapraszamy!